NAKUPTE ZA 500 Kč A DOPRAVU MÁTE ZDARMA

Návod na použití výdejního automatu na pivo

Návod na použití výdejního automatu - pivo Arogant

1 krok: výběr piva - u výdejního automatu najdete vždy etiketu piva s názvem a kód, příklad na fotografii, zákazník si vybral PIVO ČERNÁ VRÁNA A TOTO PIVO MÁ KÓD 13. TENTO KÓD ZADÁTE NA ČÍSELNÉ KLÁVESNICI - TEDY ZMÁČKNETE ČÍSLO 1 A ČÍSLO 3

kod

 

kod2

2.krok: ověření věku - přiložíte váš občanský průkaz do škvíry, projedete (protáhnete) občanský průkaz přes čtečku (ze shora dolů), tak jako na obrázku či videu, POZOR, JE NEZBYTNÉ MÍT OBČANSKÝ PRŮKAZ NATOČENÝ TAK, JAK VIDÍTE NA OBRÁZKU NEBO NA VIDEU, POKUD HO BUDETE MÍT NAOPAK, ČTEČKA NEROZPOZNÁ VÁŠ VĚK . 

over-veku

Čtečka přečte z OP vaše datum narození a porovná ho s aktuálním datem, tím je stanoven váš věk. Automat žádná vaše data nearchivuje ani je nikam neposílá! Z pohledu GDPR se ničeho nemusíte bát.

3.krok: placení - v horní části je platební terminál, na něm kliknete na OK (na displeji se zobrazí cena za pivo) a přiložíte platební kartu. HOTOVO - teď už jen vidíte, jak automat vydává vaše pivo, jakmile vklouzne do spodní části, jen odklopíte box a vytáhnete svoji lahev.

SHRNUTÍ: POTŘEBUJETE VĚDĚT JAKÉ PIVO CHCETE, JEHO KÓD (NAJDETE SEZNAM U AUTOMATU), ZADÁTE KÓD, OVĚŘÍTE VĚK PROTÁHNUTÍM OBČANSKÉHO PRŮKAZU PŘES ČTEČKU, ZAPLATÍTE PLATEBNÍ KARTOU V HORNÍ ČÁSTI AUTOMATU.

Podívejte se na naše video: